İstanbul Dış Cephe Mantolama – 0535 315 62 50

İstanbul Dış Cephe Mantolama – İzolasyon

İstanbul Dış Cephe Mantolama KüçükçekmeceBağcılarÜmraniyePendikBahçelievler, Üsküdar, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Maltepe, Kartal, Esenler, Kadıköy, Kağıthane, Avcılar, Ataşehir, Fatih, Sancaktepe, Başakşehir, Sarıyer, Sultanbeyli, Güngören, Beylikdüzü, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Şişli, Beykoz, Arnavutköy, Tuzla, Çekmeköy, Beyoğlu, Büyükçekmece, Bakırköy, Beşiktaş, Silivri, Çatalca, Şile, Adalar tarafından yapılan dış cephe mantolaması ismi verdiğimiz uygulama ısı köprülerinin oluşumunu engellemek ve yalıtımın sürekliliğini sağlamak amacıyla binanın içine ve dışına yapılabilen ısı yalıtımı uygulamasıdır.

İstanbul Dış Cephe Mantolama
İstanbul Dış Cephe Mantolama

Dış cephe mantolaması yapı fiziği açısından en uygun olan ısı yalıtım sistemidir. Mantolama mevsim şatlarına göre ısı kayıp ve kazançlarını engellemek için bina dış kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. İmsans Boya profesyonel ustaları tarafından yapılan istanbul boyacı hizmetleri ile eviniz hem de şık görünecektir.

İstanbul Dış Cephe Mantolama Firmaları

İstanbul Mantolama
İstanbul Mantolama

Dış cephe mantolama alanında birinci derslik kalitede ki malzemeleri tercih etmekte ve iyi bir ustalıkla meydana getirilen mantolama işlemini oldukça uzun ömürlü ve sıhhatli yapmış oluruz. Mantolama ve Isı yalıtım alanında ustalığa, bilgiye, serfitikaya haiz olan. Mantolama ustalarımızla %100 alan kişi memnuniyeti ve uygun fiyat avantajıyla bizlerden hizmet alarak İstanbul’un en iyi Isı yalıtım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

MANTOLAMA’DA %20 İNDİRİM Hemen Arayın 0535 315 62 50

Ataşehir Mantolama
Ataşehir Mantolama

Isı yalıtımı ve mantolama çözümleri evinizdeki ısı kayıplarını azaltır; kışın daha sıcak, yazın ise daha serin olan evinizde konforlu bir yaşantı sürmenizi sağlar. Polisan’dan Ücretsiz Keşif Hizmeti, binanızın ihtiyaç duyduğu yalıtım çözümlerini belirler. Doğru mantolama ve ısı yalıtımı yapılmış evlerde hem doğalgaz faturaları azalır hem de ailenizin yaptığı enerji tasarrufu, dünya kaynaklarını korumanıza yardımcı olur.

MANTOLAMA BİZİM İŞİMİZ

İstanbul dış cephe ısı yalıtım şirketi ile olağanüstü ve kapsamlı hizmetleri tespit etmek ve kendinizi her zaman bir adım önde tutabilmek için  siz de sitemize giriş yapın. İstanbul Dış Cephe Mantolama ustası bu konularda hizmet seçeneklerini sizlere avantajlı bir halde sıralar. Bu sayede de bol miktarda alternatifi sizlere sunarız. İstanbul ısı yalıtım mevzusunda ki öncü tavrını bırakmayıp, lider bir hizmet türünü değerlendirmenize dair emek harcama sistemlerini sıralamaktadır.

Kadıköy Mantolama
Kadıköy Mantolama

İstanbul Dış Cephe Mantolama AVANTAJLARI

  • Bina dış yüzeyindeki her türlü kiriş, kolon, hatıl vb.. betonarme yapı elemanlarını tamamen yalıtarak ısı köprülerinin oluşmasını engeller.
  • Binayı dışarıdan bir manto gibi sararak ana malzemede sıcaklık farkları sebebi ile oluşabilecek çatlakları ve hasarları önler. Dış duvarlarda oluşan yaz kış sıcaklık farkları 5 dereceye kadar çıkabilmektedir.
  • Bina dış duvarları dış ortamın tüm etkilerinden korunur.
  • Hem ısı hem de su yalıtımı sağlar
  • Tekniğe uygun yapılmış bir mantolama uygulaması %50 ye varan ısı tasarrufu sağlanabilir. Özellikle taş yünü ile yapılan uygulamalarda büyük ısı ve enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.
  • Binanın dış duvarlarında beton içindeki donatıları korozyona karşı koruyarak bina ömrünü uzatır.
Üsküdar Mantolama
Üsküdar Mantolama

İSTANBUL MANTOLAMA NERELERE YAPILIR

Binaların dış duvarlarına, çatılarına, toprak temaslı mahallere, katları ayıran döşemelere, depo garaj gibi ısıtılmayan bölümlere bakan kısımlara ve soğuk hava depolarına mantolama uygulaması yapılabilir. Kısacası istediğiniz her yere..

MANTOLAMA NE KADAR SÜREDE YAPILIR

Mantolama uygulaması orta büyüklükteki bir bina için ortalama 1-4 hafta arasında sürmektedir. Hava koşulları, binanın büyüklüğü, uygulamada çalışacak personel sayısı bu süreyi olumlu ya da olumsuz etkileyebilmektedir. Kuvvetli rüzgar, sis ya da yağmurlu hava koşullarında mantolama uygulaması yapılmamalıdır. En ideal zaman, uygulama yapılacak dış yüzeyin ve ortam sıcaklığının en az +5 derece olduğu dönemdir.

maltepe mantolama
maltepe mantolama

MANTOLAMA FİYATLARI

Mantolama fiyatlarında firmamız en uygun fiyat politikasıyla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Siz de İstanbul Dış Cephe Mantolama hizmetleri için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. İstanbul dış cephe mantolama hizmetlerini en makul fiyatlardan alabileceğiniz İstanbul Mantolama firması her geçen gün alanında kadrosunu profesyonelleştirmeyi ihmal etmiyor, bu hususta da bir hizmet almanızı kolaylaştırıyor. İstanbul mantolama hizmetlerini herhangi bir mahalle veya ilçe ayırmadan sağlıyor, İstanbul genelinde ki tüm bölgelerden bir hizmet alabileceğiniz ortamlar hazırlamayı da ihmal etmiyoruz. İstanbul ısı yalıtım ustası Böylesi bir hizmet türünü değerlendirmek ve konulara dair seçici fikirler almak açısından siz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca uzun süredir bakımsız kalmış ve kullanılan binalara da bu hizmet türünü sağlamaktayız. Bu sayede ön plana çıkmanızı daima kolaylaştıran bir ortam zemini hazırladığımız gibi. Öncü ve cazip bir fikir aralığını da el üzerinde tutma seçeneklerini sıralamaktan geri kalmıyoruz.

Ümraniye Mantolama
Ümraniye Mantolama

İstanbul dış cephe ısı yalıtım firması En kapsamlı ve ihtişamlı hizmet türlerini belirlemek. Ve kendinizi hep bir adım öncü planda tutmak açısından siz de sitemize giriş yapmayı ihmal etmeyin. İstanbul mantolama ustası Konulara dair hizmet seçeneklerini avantajlı bir şekilde sırlayan ve bu sayede de bolca alternatifi sizlere sunan sitemiz. İstanbul ısı yalıtım konusunda ki lider tavrını elden bırakmadığı gibi, öncü bir hizmet çeşidini değerlendirmenize dair çalışma ortamlarını sıralamaktadır. Küçükçekmece Boyacı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 535 315 62 50