Esenyurt Mantolama – 0535 315 62 50

Esenyurt Mantolama – Dış Cephe Kaplama – İzolasyon

Esenyurt Mantolama tarafından yapılan dış cephe mantolaması ismi verdiğimiz uygulama ısı köprülerinin oluşumunu engellemek ve yalıtımın sürekliliğini sağlamak amacıyla binanın içine ve dışına yapılabilen ısı yalıtımı uygulamasıdır. Dış cephe mantolaması yapı fiziği açısından en uygun olan ısı yalıtım sistemidir. Mantolama mevsim şatlarına göre ısı kayıp ve kazançlarını engellemek için bina dış kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasıdır. İmsans Boya profesyonel ustaları tarafından yapılan istanbul boyacı hizmetleri ile eviniz hem de şık görünecektir.

Esenyurt Mantolama Firmaları

Dış cephe mantolama alanında birinci derslik kalitede ki malzemeleri tercih etmekte ve iyi bir ustalıkla meydana getirilen mantolama işlemini oldukcadaha uzun ömürlü ve sıhhatli yapmış oluruz. Mantolama ve Isı yalıtım alanında ustalığa, bilgiye, serfitikaya haiz olan. Mantolama ustalarımızla %100 alan kişi memnuniyeti ve uygun fiyat avantajıyla bizlerden hizmet alarak Esenyurt’un en iyi Isı yalıtım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

MANTOLAMA’DA %20 İNDİRİM Hemen Arayın 0535 315 62 50

Isı yalıtımı ve mantolama çözümleri evinizdeki ısı kayıplarını azaltır; kışın daha sıcak, yazın ise daha serin olan evinizde konforlu bir yaşantı sürmenizi sağlar. Polisan’dan Ücretsiz Keşif Hizmeti, binanızın ihtiyaç duyduğu yalıtım çözümlerini belirler. Doğru mantolama ve ısı yalıtımı yapılmış evlerde hem doğalgaz faturaları azalır hem de ailenizin yaptığı enerji tasarrufu, dünya kaynaklarını korumanıza yardımcı olur.

MANTOLAMA BİZİM İŞİMİZ

Esenyurt dış cephe ısı yalıtım şirketi ile olağanüstü ve kapsamlı hizmetleri tespit etmek ve kendinizi her zaman bir adım önde tutabilmek için  siz de sitemize giriş yapın. Esenyurt mantolama ustası bu konularda hizmet seçeneklerini sizlere avantajlı bir halde sıralar. Bu sayede de bol miktarda alternatifi sizlere sunarız. Esenyurt ısı yalıtım mevzusunda ki öncü tavrını bırakmayıp, lider bir hizmet türünü değerlendirmenize dair emek harcama sistemlerini sıralamaktadır.

ESENYURT MANTOLAMANIN AVANTAJLARI

  • Bina dış yüzeyindeki her türlü kiriş, kolon, hatıl vb.. betonarme yapı elemanlarını tamamen yalıtarak ısı köprülerinin oluşmasını engeller.
  • Binayı dışarıdan bir manto gibi sararak ana malzemede sıcaklık farkları sebebi ile oluşabilecek çatlakları ve hasarları önler. Dış duvarlarda oluşan yaz kış sıcaklık farkları 5 dereceye kadar çıkabilmektedir.
  • Bina dış duvarları dış ortamın tüm etkilerinden korunur.
  • Hem ısı hem de su yalıtımı sağlar
  • Tekniğe uygun yapılmış bir mantolama uygulaması %50 ye varan ısı tasarrufu sağlanabilir. Özellikle taş yünü ile yapılan uygulamalarda büyük ısı ve enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.
  • Binanın dış duvarlarında beton içindeki donatıları korozyona karşı koruyarak bina ömrünü uzatır.
Caddebostan Mantolama
Caddebostan Mantolama

ESENYURT MANTOLAMA NERELERE YAPILIR

Binaların dış duvarlarına, çatılarına, toprak temaslı mahallere, katları ayıran döşemelere, depo garaj gibi ısıtılmayan bölümlere bakan kısımlara ve soğuk hava depolarına mantolama uygulaması yapılabilir. Kısacası istediğiniz her yere..

MANTOLAMA NE KADAR SÜREDE YAPILIR

Mantolama uygulaması orta büyüklükteki bir bina için ortalama 1-4 hafta arasında sürmektedir. Hava koşulları, binanın büyüklüğü, uygulamada çalışacak personel sayısı bu süreyi olumlu ya da olumsuz etkileyebilmektedir. Kuvvetli rüzgar, sis ya da yağmurlu hava koşullarında mantolama uygulaması yapılmamalıdır. En ideal zaman, uygulama yapılacak dış yüzeyin ve ortam sıcaklığının en az +5 derece olduğu dönemdir.

MANTOLAMA FİYATLARI

Mantolama fiyatlarında firmamız en uygun fiyat politikasıyla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Siz de istanbul mantolama hizmetleri için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 535 315 62 50